Go to Top

Barvení vlasů a styling

Správně zvolený odstín Vám dodá šmrnc

Kromě prodlužování vlasů a zahušťování vlasů vlasů se jak jinak nesmírně rádi věnujeme barvení vlasů. Kadeřník se totiž u barvení vlasů můžete takzvaně vyřádit, tedy pokud mu věnujete svou důvěru. Nemusíte mít strach z toho, že bychom se chtěli vyřádit ve smyslu toho, že odejdete s crazy barvou na hlavě, to rozhodně ne! Spíše to myslíme tak, že každé barvení vlasů je v podstatě umělecká činnost, projeví se při něm technické znalosti a kreativita kadeřníka. Určitě nejedna z Vás zažila okamžik, kdy z kadeřnictví odcházela se zcela jiným odstínem než si přála. Čím to? Může za tím stát nedostatečná zkušenost kadeřníka, špatná technika barvení, ale také i barvy na vlasy, s kterými kadeřník pracuje. Opravdu není jedno s jakou značkou se v kadeřnictví pracuje. Ostatně to máme sami vyzkoušené! Rozhodně to nebylo tak, že jsme začali pracovat s jednou značkou a s tou také skončili. Naopak! Vyzkoušeli jsme snad desítky značek. Některé jsme věděli hned, že to není to pravé ořechové, s některými jsme pracovali delší dobu a testovali a testovali… A pak nám vstoupila do rukou značka Tec Italy! A té už jsme více jak 5 let věrni.

 

Šetrné barvení i pro prodloužené vlasy

Barvení vlasů s Tec Italy jsme si zamilovali pro jejich pestrou škálu barev a neustále se vyvíjející technologií. Tec Italy barvy na vlasy jsou navíc velmi šetrné a vhodné i při prodloužení vlasů, což jsme zejména my ocenili. Prodloužené vlasy jsou totiž na barvení ještě více choulostivé, protože už nedostávají žádnou přirozenou výživu. Nemusíte se tak bát nechat si nabarvit i své prodloužené vlasy. Opakujeme se, ale opravdu už 5 let máme tyto barvy  na vlasy v ruce a víme, co si žádají. Ale nebojte se, nespíme na vavřínech! Téměř každý rok, kdy přijdou Tec Italy s novinkami pro následující sezónu, probíhá u nás školení přímo pod jejich vedením. Odborníci z Tec Italy, přímo z Mexika, přijíždí do našeho salonu a několik dní spolu s našimi kadeřníky testují nové barvy, nové postupy barvení vlasů, zkrátka detail po detailu spolu prochází nejčastější chyby u barvení vlasů, jak dosáhnout perfektních melírů, jak šetrně zesvětlovat a další a další vychytávky v barvení vlasů.

 

Moderní účesy pod taktovkou barev Tec Italy

S barvami Tec Italy pro nás žádné přání není nesplnitelné! Můžete si přinést s sebou fotografii modelky, které byste se chtěla podobat, ale můžete také k nám přijít zcela bez představy. Společně něco vymyslíme. Pod našima rukama nám prošlo už mnoho a mnoho klientek a už máme tak nějak v očku, jaké účesy se komu hodí a jaké ne. Před každým barvením tak proběhne konzultace, která je samozřejmě ZDARMA. Během konzultace spolu probereme, zda nemáte nějaké alergie nebo jiné zdravotní potíže, které by mohly barvení zkomplikovat. Během barvení Vás bude čekat mytí vlasů s příjemnou masáží hlavy, přičemž budete ležet na relaxačních lehátkách. A protože barvení vlasů není otázkou pár minut, dostane se Vám samozřejmě v našem kadeřnictví kompletní servis v podobě lehkého občerstvení a wifi připojení zdarma. Rádi zejména připravujeme i originální účesy na ples nebo romantické účesy na svatbu.
   

 


Z čeho si můžete vybrat?


Permanentní barva – 
klasické barvení vlasů, kdy Vám vlasy obarvíme do jednotného odstínu. Permanentní barvy na vlasy obsahují amoniak, pomocí něhož barva na vlasy pronikne hluboko dovnitř vlasu až ke kořínku, kde se právě nachází pigment vlasu. Ten při barvení do sebe natáhne nový odstín a výsledkem je dlouho intenzivní barva. Permanentní barva na vlasy se nevymývá, postupně s vlasy odrůstá.

Přeliv – pro ty, co mají velmi slabé a poškozené vlasy je vhodnější přeliv, protože neobsahuje amoniak. Je však nutné počítat s tím, že zdaleka nevydrží tak dlouho jako permanentní barvy na vlasy. Postupně se vymývá s každým mytím vlasů.

Podbarvení vlasů – je způsob, jak mohou Vaše vlasy upoutat na první pohled. Nejde o barvení celých pramenů, ale zejména o celou plochu konců vlasů. Podbarvení vlasů je ideální na prostříhané vlasy, kdy se nabarví jen spodní část vlasů. Moderní jsou velké kontrasty jako tmavě hnědá s blond, černá s červenou, blond s modrou apod.

 

Melíry – pryč jsou dávno doby, kdy melíry ve vlasech připomínaly pruhovanou zebru. Dnes patří melírovaní vlasů mezi velmi populární účesy, provádí se jemně tak, že se jemně prosvětlí původní barva. Výsledkem je zajímavý přirozený účes. Moderní je však i melírovaní se zářivými barvami v tónech růžové, červené či modré.

Tón v tónu – je jemná technika přirozeného probarvení vlasů. Většinou se používají totožné barvy, akorát v jiném odstínu (například čokoládová se světle hnědou). Barva působí pak jako zcela přirozená, jiné odstíny které se ve vlasech odráží vypadají jako zesvětlené sluncem. 

 

 

 

 

Ombre – v podstatě se jedná o zesvětlení konečků, a to velmi postupně. Neměl by být znatelný přechod, kde jedna barva přechází v druhou. Typickým je např. tmavý odstín vlasů (hnědé, černé) přecházející v jiný světlejší odstín (světle hnědá, mahagonová, blond…), ale není výjimkou ani ombre u blond vlasů třeba s růžovou, zelenou či červenou.

Sombre – technika barvení vlasů, která se zrodila z ombre. Jde tedy o soft ombre neboli jemné ombre. Sombre účesy tedy netvoří takové kontrasty jako u ombre barvení. Přechod je opravdu minimální, sotva znatelný. Vlasy mají vypadat přirozeně, jako by vyšisované od sluníčka.

Balayage – připomíná ombre, ale technika barvení je zcela jiná. Pramínky vlasů jsou zesvětlovány už od kořínků až po konečky a na koncích jsou vlasy zesvětlené po celém objemu. Barva se nanáší tak jako by se jednotlivé pramínky malovaly. Tím vznikne krásný přirozený odstín, žádné kontrastní přechody. Zesvětlení se provádí hlavně i kolem obličeje, čímž krásně vyniknou Vaše kontury.

 

Brazilský keratin – brazilský keratin se neřadí mezi techniky barvení, ale protože umí vytáhnout barevné pigmenty vlasů, rovněž jsme jej sem zařadili. Brazilský keratin je ozdravná kúra, která vyživuje a narovnává krepaté, vysušené vlasy. Keratin se zažehluje do vnitřku vlasu a tam právě dojde i k tomu, že se vytáhne vlasový pigment a Vaše vlasy se rozzáří a dokonce vypadají, jako byste si nechala aplikovat novou barvu. Více si o této službě můžete přečíst v kategorii Brazilský keratin.

NABÍZÍME

 • šetrné barvení vlasů
 • přeliv
 • melíry
 • ombre
 • sombre
 • balayage
 • tón v tónu
 • podbarvení vlasů
 • brazilský keratin
 • styling (kulmování, fénování, žehlení)
 • relaxační masáž hlavy
 • poradenství ZDARMA

FOTOGALERIE

Blowjob