Go to Top

Facelifting GOLD LINE

Radiomezolifting - vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou

Je vůbec možné odstranit vrásky obličeje bez chirurgického zákroku? ANO! Metod na odstranění vrásek je nespočetně mnoho. Ne všechny nabízejí a garantují výsledky trvající léta. My Vám nabízíme novinku v estetické medicíně. Efektivní, nejnovější metodu neinvazivního faceliftingu Gold Line Facelift. Myslíte, že je nemožné vrátit čas? Přesvědčíme Vás o opaku a viditelné vrásky obličeje vyhladíme jakoby nikdy předtím neexistovaly. Vaše pleť získá zpět svou pružnost, vitalitu a obnovíme proces vytváření přirozeného kolagenu. Žádné řezání, bolest,rekonvalescence. Vše bezbolestně, rychle a garantující výsledky.

Co je neinvazivní facelift/radiomezolifting?
Jaké partie ošetřujeme?
Jak procedura probíhá?
Více informací o použitých výrobcích?
Cena balíčku zahrnuje?
Kolik sezení je zapotřebí?
Jaké výsledky mohu očekávat? Jak dlouho než se kýžené výsledky dostaví?
Pro koho je Gold Line lifting vhodný?
Pro koho procedura vhodná není?
Je výsledek dlouhodobý/trvalý?

Co je neinvazivní facelift/radiomezolifting?

Radiomezolifting neboli neinvazivní facelift obličeje,očního okolí pomocí radiofrekvenčních ultrazvukových vln je novinkou v estetické medicíně. Tato metoda vyhlazení vrásek je jedním z řešení jak zmírnit a zpomalit chod času. Facelifting znamená vypnutí,zvednutí pokožky, obnovení její přirozené,mladistvé pružnosti. Čili navrácení jejího mladistvého vzhledu,pleť vypadá svěže a odpočatě. Hluboké vrásky jsou viditelně změlčeny již po prvním sezení. Malé,méně viditelné vrásky odstraněny zcela. Hned po prvním sezení jsou výsledky viditelné.

Jaké partie ošetřujeme?

Facelift je sám vypovídající pouze z názvu, “zvednutí obličeje”. Radiomezolifting je ovšem proveditelný také na dekoltu, rukou anebo kdekoli na těle kde je potřeba pleť omladit např. Podbradek.

Jak procedura probíhá?

V první fázi procedury je pleť odlíčena a zároveň hloubkově vyčištěna. Následně jsou na pleť naneseny karbomerové, vodivé gely, které obsahují přírodní extrakty,bioaktivní léčivé látky(kolagen,elastin ) a zároveň fungují jako kontakt mezi Vaší pokožkou a speciální hlavicí. Po této fázi dochází k samotnému jádru procedury. Ale ještě předtím aplikujeme ampuli kyseliny hyalurové, která zajišťuje naptnutí plety a ono vyhlazení vrásek. Poté je na pokožku je přiložen aplikátor přístroje V-Shape V10 , v tu chvíli pronikají do pleti spojité radiofrekvenční vlny, které způsobí, že se hluboké vrstvy kůže začnou zahřívat. V této fázi startuje proces výměny a obnovy kolagenu v pleti. Následně dochází v tukových vrstvách obličeje či jiné ošetřované partie k odstranění nežádoucích vrásek a struktura pleti je nádherně sjednocena. Po zákroku je pleť dočištěna a na závěr je nanesena speciální maska z kyseliny hyaluronové. Po proceduře se můžete věnovat běžný denním aktivitám.

Více informací o použitých výrobcích

Vodivý, kontaktní gel s vysokým podílem elastinu,kolagenu,vitamínů,antioxidantů,minerálů aj. Na bázi karbomeru. Bílkoviny elastin a kolagen jsou extrémně důležité při péči o pleť i celé tělo. Složky aktivují tkáň kůže a tím vede ke zvýšené tvorbě vlastního elastinu a kolagenu. Díky tomu se pokožka zpevňuje,stává se pružnější a mizí známky povadlé pleti. Další aktivní složky gelu dodávají pleti hladkou strukturu, pleť vyživují a hydratují. Gel kombinujeme a zapracováváme do něj kyselinu hyaluronou, která efektivně vyplňuje i hlubší mimické vrásky nebo vrásky na dekoltu, krku aj.

Cena balíčku zahrnuje:

  • nezávazná bezplatná konzultace před ošetřením
  • konzultace a prohlídka zdravotního stavu pleti před ošetřením
  • Neinvazivní facelifting Gold Line
  • Základní ošetření pleti luxusní francouzksou kosmetikou PAYOT Paris
  • Online či telefonická asistence po proceduře
  • Exkluzivní péče kliniky Le Visage

Kolik sezení je zapotřebí?

Výsledky jsou viditelné již po prvním sezení. U hlubších,viditelnější vrásek je efektivnější série např. 5-6 sezení. Řídíme se základními zkušenostmi předchozích klientů a to:

do 30 let

do 50 let

do 50 let

nad 60 let

1-2 sezení

3-5 sezení

6- 8 sezení

dle konzultace

Vždy po ukončení terapie doporučujeme opětovnou návštěvu po uplynutí cca 4-5 roky nebo dle potřeby.

Jaké výsledky mohu očekávat? Jak dlouho než se kýžené výsledky dostaví?

Výsledky jsou viditelné již po prvním sezení. O tom jsme se již zmínili v článku výše. První sezení je pro mnohé klienty jisté seznámení se službou jako je facelift.. Jemné vrásky mohou být odstraněni celkově, jiné, hlubší budou potřebovat pozornější péči formou pravidelných návštěch oddálených dle stanovení Vaši terapeutkou. Proces obnovy tvorby kolagenových vláken je ukončen zhruba po 12 týdnech. Výsledky se zvyšují v průběhu této doby. Proto nedoporučujeme častější návštěvy než 1 měsíčně.

Pro koho je Gold Line lifting vhodný?

Lifting obličeje a podbradku je určen pro ženy i muže ve věku nad 30 let. Minimální věková hranice 30 let je doporučena, protože v tuto dobu se u žen i mužů začínají vyskytovat první znatelné a viditelné vrásky. Gold Line lifting doporučujeme klientům, kteří nechtějí podstoupit klasické chirurgické zákroky, nebo si je přejí minimálně oddálit o několik let. Gold Line lifting je určen pro ty klienty, kteří chtějí pleti navráti její pevnost, vitalitu,jas,vyhladit vrásky a zpevnit pokožku pleti nebo jiných tělových partií.

Pro koho procedura vhodná není?

Samozřejmě ani lifting obličeje není vhodný pro všechny klienty. Nemohou ho podstoupit lidé s onkologickými onemocněními, onemocněními kůže či bakteriálními, virovými infekcemi a infekcemi způsobenými parazity. Zákrok není doporučen klientům s implantáty v obličeji a lidem s kontaktní alergií. Zákrok není možné podstoupit, pokud se u klienta vyskytuje jakékoliv onemocnění kůže.

Je výsledek dlouhodobý/trvalý?

ANO! Pokud je Vaše pleť ve stavu kdy je schopna novotvorby neboli rekonstrukce kolagenových vláken a dostavíte se na doporučovaný počet terapií, výsledky přetrvávají léta.

 

 

 

 

ONLINE OBJEDNÁVKA
CENÍK