Go to Top

Facelifting GOLD LINE

Je vůbec možné odstranit vrásky obličeje bez chirurgického zákroku? ANO! Metod na odstranění vrásek je nespočetně mnoho. Ne všechny nabízejí a garantují výsledky trvající léta. My Vám nabízíme novinku v estetické medicíně. Efektivní, nejnovější metodu neinvazivního faceliftingu Gold Line za pomocí přístroje V-SHAPE. Myslíte, že je nemožné vrátit čas? Přesvědčíme Vás o opaku a viditelné vrásky obličeje vyhladíme jako by nikdy předtím neexistovaly. Vaše pleť získá zpět svou pružnost, vitalitu a obnovíme proces vytváření přirozeného kolagenu. Žádné řezání, bolest, rekonvalescence. Vše bezbolestně, rychle a garantující výsledky.

Co je neinvazivní facelifting/radiomezolifting?

Radiomezolifting neboli neinvazivní facelifting obličeje a očního okolí pomocí radiofrekvenčních ultrazvukových vln je novinkou v estetické medicíně. Tato metoda vyhlazení vrásek je jedním z řešení, jak zmírnit a zpomalit chod času. Facelifting znamená vypnutí, zvednutí pokožky, obnovení její přirozené, mladistvé pružnosti, čili navrácení jejího mladistvého vzhledu, pleť vypadá svěže a odpočatě. Hluboké vrásky jsou viditelně změlčeny již po prvním sezení. Malé, méně viditelné vrásky jsou odstraněny zcela. Hned po prvním sezení jsou výsledky viditelné.

Jaké partie ošetřujeme?

Facelifting je sám vypovídající pouze z názvu “vypnutí obličeje”. Radiomezolifting je ovšem proveditelný také na dekoltu, rukou, anebo kdekoli na těle, kde je potřeba pleť omladit např. podbradek.

Jak procedura probíhá?

V první fázi procedury je pleť odlíčena a zároveň hloubkově vyčištěna. Následně jsou na pleť naneseny karbomerové, vodivé gely, které obsahují přírodní extrakty, bioaktivní léčivé látky (kolagen, elastin ) a zároveň fungují jako kontakt mezi Vaší pokožkou a speciální hlavicí. Po této fázi dochází k samotnému jádru procedury. Ale ještě předtím aplikujeme ampuli kyseliny hyalurové, která zajišťuje napnutí pleti a ono vyhlazení vrásek. Poté je na pokožku přiložen aplikátor přístroje V-SHAPE, v tu chvíli pronikají do pleti radiofrekvenční vlny, které způsobí, že se hluboké vrstvy kůže začnou zahřívat. V této fázi startuje proces výměny a obnovy kolagenu v pleti. Následně dochází v tukových vrstvách obličeje či jiné ošetřované partie k odstranění nežádoucích vrásek a struktura pleti je nádherně sjednocena. 

Více informací o použitých výrobcích

Vodivý, kontaktní gel s vysokým podílem elastinu, kolagenu, vitamínů, antioxidantů, minerálů aj. na bázi karbomeru. Bílkoviny elastin a kolagen jsou extrémně důležité při péči o pleť i celé tělo. Složky aktivují tkáň kůže a tím vede ke zvýšené tvorbě vlastního elastinu a kolagenu. Díky tomu se pokožka zpevňuje, stává se pružnější a mizí známky povadlé pleti. Další aktivní složky gelu dodávají pleti hladkou strukturu, pleť vyživují a hydratují. Gel kombinujeme a zapracováváme do něj kyselinu hyaluronou, která efektivně vyplňuje i hlubší mimické vrásky nebo vrásky na dekoltu, krku aj.

Cena balíčku zahrnuje:

  • nezávazná bezplatná konzultace před ošetřením
  • konzultace a prohlídka zdravotního stavu pleti před ošetřením
  • facelifting GOLD LINE – neinvazivní facelifting přístrojem s použítím ampule kyseliny hyaluronové 
  • základní ošetření pleti luxusní kosmetikou For Life & Madaga
  • liftingová zlatá maska For Life & Madaga
  • online či telefonická asistence po proceduře
  • exkluzivní péče salonu ProfiBeauty

Kolik sezení je zapotřebí?

Výsledky jsou viditelné již po prvním sezení. U hlubších, viditelnější vrásek je efektivnější série např. 5-6 sezení. Řídíme se základními zkušenostmi předchozích klientů a to:

do 30 let

do 50 let

do 50 let

nad 60 let

1-2 sezení

3-5 sezení

6- 8 sezení

dle konzultace

Vždy po ukončení terapie doporučujeme opětovnou návštěvu po uplynutí cca 4-5 let nebo dle potřeby.

Jaké výsledky mohu očekávat? Jak dlouho než se kýžené výsledky dostaví?

Výsledky jsou viditelné již po prvním sezení, o tom jsme se již zmínili výše. První sezení je pro mnohé klienty jisté seznámení se službou jako je facelifting. Jemné vrásky mohou být odstraněny celkově, jiné, hlubší budou potřebovat pozornější péči formou pravidelných návštěch dle stanovení. Proces obnovy tvorby kolagenových vláken je ukončen zhruba po 12 týdnech. Výsledky se zvyšují v průběhu této doby. Proto nedoporučujeme častější návštěvy než 1x měsíčně.

Pro koho je Gold Line facelifting vhodný?

Lifting obličeje a podbradku je určen pro ženy i muže ve věku okolo 30 let. Minimální věková hranice 30 let je doporučena, protože v tuto dobu se u žen i mužů začínají vyskytovat první znatelné a viditelné vrásky. Gold Line facelifting doporučujeme klientům, kteří nechtějí podstoupit klasické chirurgické zákroky, nebo si je přejí minimálně oddálit o několik let. Gold Line facelifting je určen pro ty klienty, kteří chtějí pleti navráti její pevnost, vitalitu, jas, vyhladit vrásky a zpevnit pokožku pleti nebo jiných tělových partií.

Pro koho procedura vhodná není?

Samozřejmě ani lifting obličeje není vhodný pro všechny klienty. Nemohou ho podstoupit lidé s onkologickým onemocněním, onemocněním kůže či bakteriálními, virovými infekcemi a infekcemi způsobenými parazity. Zákrok není doporučen klientům s implantáty v obličeji a lidem s kontaktní alergií. Zákrok není možné podstoupit pokud se u klienta vyskytuje jakékoliv onemocnění kůže.

Je výsledek dlouhodobý/trvalý?

ANO! Pokud je Vaše pleť ve stavu, kdy je schopna regenerace neboli rekonstrukce kolagenových vláken a dostavíte se na doporučovaný počet terapií, výsledky přetrvávají léta.

 

 

 

Blowjob