Go to Top

Neinvazivní lifting poprsí

Toužíte znovu navrátit Vašemu dekoltu či ňadrům pevný vzhled?

Ráda byste dodala poprsí zpět formu a správný tvar? Náš salon vám nabízí revoluční řešení v oblasti liftingu prsou bezbolestnou a zároveň nejmodernější metodou za použití přístroje V Shape V.

V čem je přístroj V-Shape V10 jedinečný a jak funguje?

Přístroj V Shape V je jedním z nejmodernějších na trhu, který nejen že formuje a zpevňuje poprsí, ale také vyhlazuje strie, redukuje přebytečný tuk, obnoví celkovou elasticitu pokožky a odstraní celulitidu i zabrání její další tvorbě. Přístroj V Shape V kombinuje nejrůznější technologie, které jsou chráněné patentem. V Shape V pracuje na principu technologie, která vytváří i v nejhlubších vrstvách pokožky volumetrické teplo, díky němuž dochází k zániku nežádoucí celulitidy a strií, redukci tukových buněk a posilnění podkožní tkáně. Zároveň je využit účinek zvyšování intenzity proudu tepla, tím dochází ke zpevňování a vyhlazování pokožky. Po této proceduře ihned dochází ke zvýšení metabolismu buněk.

Jak probíhá celá procedura liftingu poprsí a dekoltu?

Celou proceduru vede vyškolený personál s profesionálním přístupem. V první fázi je pokožka očištěna od veškerých nečistot. Poté je na ňadra a dekolt nanesen gel, díky kterému je aplikace velmi snadno proveditelná a gel zároveň funguje jako kontakt mezi vaší pokožkou a speciální hlavicí přístroje. V momentě, kdy je na pokožku přiložena hlavice přístroje, jsou do kůže vysílány radiofrekvenční vlny, které způsobí zahřívání hlubokých vrstev kůže. Po této hlavní fázi je pleť dočištěna a na závěr je ješte aplikována maska. Celá procedura je naprosto bezbolestná.

Kdy jsou viditelné první výsledky?

První výsledky můžete vidět ihned po první proceduře. Pro dokonalé výsledky našim klientkám stačí přibližně 4 – 5 návštěv, zhruba po tolika procedurách jsou maximálně spokojené. Samozřejmě také záleží na klientovi samotném, jeho stavu kůže či dosavadní péči o pokožku.

Jsou u neinvazivního liftingu prsou nějaké kontraindikace?

Samozřejmě ani lifting poprsí není vhodný pro všechny klienty. Nemohou ho podstoupit lidé s onkologickými onemocněními, onemocněními kůže či bakteriálními, virovými infekcemi a infekcemi způsobenými parazity. Zákrok není doporučen klientům s implantáty a lidem s kontaktní alergií. 

 

ONLINE OBJEDNÁVKA
CENÍK