Go to Top

Přístrojová ošetření a facelifting přístrojem V-SHAPE

Revoluční řešení pro Vaši krásu

Přístroj V-shape představuje vrchol ve vývoji neinvazivních lékařských přístrojů. Kombinuje pět běžných metod léčby a funguje jako multifunkční přístroj 5v1, což je v České republice unikum. Pomocí jednoho přístroje ošetřujete účinně díky čtyřem hlavicím, které jsou vyrobeny v Německu jak tělo, tak partie hlavy. Účinně redukuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje či odstraňuje podbradek. Neinvazivně vypíná oční okolí, funguje jako neinvazivní lifting obličeje. Okamžitě je znatelná redukce hmotnosti – neinvazivní liposukce. Odstranění celulitidy je s garancí výsledků těch nejvyšších výsledků. Lifting prsou je jednou z nejpřirozenějších metod. Radiomezolifting neboli vyhlazení vrásek pomocí kyseliny hyaluronové je jednou z nejúčinnějších metod vyhlazování přístrojovým ošetřením. Kombinace vakuové (podtlakové) hlavice s IR laserem a RF. K viditelným výsledkům je potřeba absolvovat 6 – 10 návštěv. Přístroj obsahuje české menu, které je umístěno na viditelném a velkém, lehce čitelném dotykovém displeji. Počítač automaticky řídí správnou funkčnost a kontroluje proces ošetření. Medical CE zaručuje, že je přístroj certifikován, testován a zkoušen v České republice. K přístroji je také přidělen manuál v českém jazyce, což snižuje riziko chybného nastavení školeným personálem. 

 

Základní popis přístrojeVshape

Přístroj představuje vrchol ve vývoji neinvazivních lékařských přístrojů, který kombinuje pět běžných metod léčby a funguje jako multifunkční přístroj 5v1, což je v České republice unikát. Běžně bývají k léčbě používány jiné (níže uvedené) metody, které jsou absolvovány jednotlivě nebo jsou kombinovány po sobě, zde se pak prodražuje samotná aplikace, ale samozřejmě i doba procedury. Přístroj Velashape V10 pracuje za pomoci speciálního aplikátoru, který kombinuje tyto metody při pouhém jednom ošetření. Výsledkem je zaručené odbourání celulitidy, zpevnění kontur a odstranění tukových buněk. Princip jednotlivých metod je vysvětlen níže. 

Procedury:

 

  • (Radiomezolifting – vyhlazení vrásek za pomoci kys. Hyaluronové)
  • (Odstranění podbradku tzv. „druhé brady“)
  • (Odstranění celulitidy)
  • (Lifting prsou)

Přístroj kombinuje následující léčebné metody, které jsou celosvětově uznávané a ověřené ve stovkách klinických studií:

Bipolární radiofrekvence

Tato technologie přináší bezbolestně zaměřenou a optimální radiofrekvenci do povrchových a podkožních tukových vrstev. Kontrolovaná energie je aplikována pomocí tří nebo více elektrod. Ta je mezi nimi vycentrována a omezená pouze na ošetřovanou oblast. To vede ke zvýšené účinnosti ošetření, což přináší okamžitě viditelné výsledky již od prvního ošetření. Ošetření je bezbolestné a příjemné, jelikož je potřeba relativně malé množství energie. Přednastavené parametry umožňují výběr mezi ošetřením těla a/nebo ošetřením obličeje. Cílené ošetření obličeje regeneruje kolagenová vlákna v kožní vrstvě, zmenšuje tukové buňky v podkoží a urychluje tvorbu kolagenu.

Hluboký termální efekt urychluje metabolismus tukových buněk a zvyšuje tvorbu kolagenu během celého cyklu ošetření. Ve výsledku, kterého chcete dosáhnout, je ošetřovaná oblast pevnější, o poznání mladší a tvarově dokonalá na dlouhou dobu. Redukce tuku je založená na zahřívání tukových buněk, kdy je urychlen metabolismus tuků a ty jsou tak nuceny se zmenšit. Vzrůstající teplota nutí tukové buňky k vyplavení mastných kyselin (tekutý tuk), které jsou odplaveny krevním a lymfatickým systémem. Ve výsledku je pak v ošetřované oblasti zredukován tuk a celulitida je znatelně zlepšená nebo zcela zaniklá.

Vakuum – podtlak

Vakuum stimuluje metabolický proces v tukových partiích pomocí prohřívání tukových buněk až do hloubky 15 mm. Podkoží je díky vakuu velmi intenzivně masírováno, prokrvováno a zpevněno. Vakuová masáž stimuluje tvorbu kolagenu a tím dochází k celkovému vypínání pokožky. Vakuum aktivuje oběhový systém, urychluje drenáž a odvod látek do lymfatického systému. Pokožka je po léčbě mnohem více vypnutá a vyhlazená.

LED

LED je v podstatě intenzivní studené světlo, jehož záření zajistí propustnost membrán tukových buněk. Tuk se tak dostane ven z tukových buněk a zároveň dochází ke stimulaci produkce podkožního kolagenu, kdy dochází k lepší cirkulaci lymfy a lepšímu prokrvení podkožní tkáně a pokožky. Zároveň dochází ke zlepšení tvorby kolagenu a elastinu, základních dvou složek, které mají velmi vliv na pevnost vaší pokožky.

IR Laser

IR (Infrared IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii i ortopedii. Infračervené paprsky jsou také používány při problémech s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. IR laser tak stimuluje lipolýzu a krevní oběh.

admin-ajax (1)Přístroj je dodáván se čtyřmi typy hlavic:

1) Velká hlavice: kombinace vakuové (podtlakové) hlavice s IR laserem a radiofrekvencí
2) Střední hlavice: vakuum – válec s masážní funkcí kombinující radiofrekvenci, infračervené a LED světlo
3) Hlavice na obličej
4) Hlavice pro ošetření očních víček a váčků pod očima

 

 

Kontraindikace:

Ošetření přístrojem V-Shape není vhodné pro těhotné ženy či ženy s menstruací v den zákroku, při zánětech či infekčních onemocněních, po transplantacích či s bypassem. Při vážných onemocněních jako jsou srdeční onemocnění (či pokud máte kardiostimulátor nebo jizvu po karcinomu), záněty či infekční onemocnění, vysoký cholesterol, tromboflebitida či jaterní a ledvinová onemocnění, není rovněž možné zákrok podstoupit. Při užívání určitých léků a doplňků stravy, jakými jsou léky na srážlivost krve, je Vám léčba zakázána a nedoporučena.

Certifikace:

Přístroj byl testován v Institutu pro testování a certifikaci v ČR (www.itczlin.cz) a získal notifikaci dle EU direktiv – medical CE. Přístroj zkoušel, testoval a certifikát vydal RNDr. Radomír Čevelík. CE certifikát je vystaven v našem beauty centru ProfiBeauty (www.profibeautysalon.cz). Tyto certifikáty jsou v ČR ojedinělé. Mimo jiné má přístroj, na rozdíl od 99 % všech přístrojů používaných v ČR, plně české menu a minimalizuje se tak možnost pochybení dermatologa při nastavení léčebné procedury.

 

ONLINE OBJEDNÁVKA
CENÍK