Go to Top

Neinvazivní liposukce

Neinvazivní liposukce

VShape_small Představení metody neinvazivní liposukce
a) Jak funguje náš přístroj
b) Průběh procedury
c) Výsledný efekt a garance spokojenosti
d) Kontraindikace

 

1. Redukce tukových polštářků

Salón ProfiBeauty používá k destrukci tukových buněk novinku v oboru lekářských a kosmetických přístrojů, přístroj V-Shape V10 (velashape). Cílená ultrazvuková liposukce s vakuem, volitelnou vlnou a modulovanou intenzitou umožňuje přesně tvarovat požadovanou partii. Přístroj s medicínskou certifikací působí jen tam, kde je potřeba. Přístroj je unikátní také v tom, že byl klinicky testován v ČR v ITC Zlín.

V čem je neinvazivní liposukce unikátní?

Neinvazivní liposukce je 5x silnější než kavitace a jiné starší metody hubnutí. Nehrozí ani nebezpečné vedlejší efekty jaké jsou známy u kriolipolýzy. V průběhu ošetření se do hloubky pokožky zapracovávají séra unikátní petentovanou technologií ultrazvukové mezopenetrace, ta napomáhá podle typu aplikovaného séra k vypínání pokožky, redukci strií, rychlejšímu úbytku tuku, zrychlení detoxikace, odstranění celulitidy. Přístroj má plně automatický systém, je v Češtině a redukuje tak absolutně možnost pochybení terapeuta v obsluze přístroje.

2 Představení metody redukce tuku v salónu ProfiBeauty


a) Jak funguje náš přístroj?
Salon ProfiBeauty používá nejnovější přístroj v oboru – V-Shape V10 určený k odbourávání tukových buněk, k zeštíhlení, odstranění celulitidy. Čím se přístroj odlišuje od běžných kavitačních nebo radiofrekvenčních přístrojů?

Přístroj kombinuje 5 běžných metod léčby a funguje jako multifunkční přístroj 5 v 1, což je v ČR unikum. Běžně bývají k léčbě používáný níže uvedené metody nebo jsou kombinovány po sobě, zde se pak prodražuje samotná aplikace, ale samozřejmě se i prodlužuje doba procedury. Přístroj MultiTouch 3D pomocí speciálního aplikárotu kombinuje tyto metody při jednom ošetření. Výsledkem je garantované odbourání celulitidy. Princip jednotlivých metod je vysvětlen níže.

Technologie působící na odstranění celulitidy:

Bipolární radiofrekvence
– technologie bezbolestně přináší zaměřenou a optimální radiofrekvenci do povrchových a podkožních tukových vrstev. Hluboký termální efekt urychluje metabolismus tukových buněk a zvyšuje regeneraci kolagenu během celého cyklu ošetření. Kýžený výsledek: pevnější, mlaději vyhlížející plet a dlouhotrvající remodelace.

Vakuum – podtlak
– stimuluje metabolický proces v tukových partiích pomocí prohřívání tukových buněk až do hloubky 15 mm. Podkoží je díky vakuu velmi intenzivně masírováno, prokrvuje se a zpevňuje; vakuová masáž stimuluje tvorbu kolagenu, tím dochází k celkovému vypínání pokožky. Vakuum aktivuje oběhový systém, urychluje drenáž a odvod látek do lymfatického systému a zlepšuje vypnutí pokožky. Vakuum zlepšuje prokrvení, tok lymfy a vyhlazuje pokožku.

LED
– LED intenzivní studené světlo, jehož záření pak zajistí propustnost membrán tukových buněk. Tuk se tak dostane ven z tukových buněk a zároveň dochází ke stimulaci produkce podkožního kolagenu, dochází k lepší cirkulaci lymfy a lepšímu prokrvení podkožní tkáně a pokožky. Zároveň dochází ke zlepšení tvorby kolagenu a elastinu, dvou složek, které mají velmi vliv na pevnost vaší pokožky.

IR Laser
– R (Infrared IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky jsou také používány při problémech s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. IR laser tak stimuluje lipolýzu a krevní oběh.

Mechanický roller – váleček
– Zvyšuje efekt procedury masáží a prokrvením léčené partie.

b) Průběh procedury:

Terapeutka provede osobní konzultaci, zaznamená veškerá potřebná data do elektronické kartotéky. Veškerá data a průběh léčby se průběžně sleduje, zaznamenává a porovnává. Terapetutka si označí a vybere ošetřované partie. Následně se na daná místa aplikuje speciální chladivý gel a ultrazvukovou hlavicí se neustálými krouživými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Celá procedura neinvazivní liposukce je vlastně masáží problémových partií Vašeho těla, která nebolí a nezanechává na kůži žádné stopy. Během ošetření můžete cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Po zákroku není žádné omezení a můžete se vrátit do práce nebo k jiné činnosti.

Zákrok trvá 30 – 90 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie. Přístroj může ošetřovat řadu partií: břicho, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, boky, nohy (kolena, kotníky, lýtka) a předloktí, avšak při jedné kúře se ošetřuje 1 maximálně 2 partie těla. Obvyklý počet ošetření je 4-6 stím, že klientka dochází 3-4x týdně.

Doporučení:
Před procedurou je vhodné dodržovat zvýšený pitný režim, zejména však den před samotnou procedurou. Během dne, na který je naplánována Vaše procedura, a několik dní poté, je doporučeno vypít nejméně 3-4 litry neperlivé neslazené vody denně tak, aby mohlo docházet k plynulému odplavování rozbitých tukových buněk ven z těla.

C) Výsledný efekt:

  • + 5 nejúčinnějších mechanismů pro redukci tuku
  • účinně léčí kůži důlkovaného „pomerančového“ vzhledu nechvalně známého jako celulitida
  • obnovuje prokrvení a okysličení tkání, napravení kolagenových vláken a srovnání pokožky, potřebnou hydrataci a detoxikaci poškozených tkání 
  • půnik do hloubky poškozené tkáně a znatelné zlepšení pevnosti a elasticity kůže

Výsledek: Redukce tuku již po prvním sezení s garancí vrácení peněz! mínus 2-6 cm okamžitě!

d) Kontraindikace

Nemocní v terminální fázi, těhotenství, horečnaté stavy, vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor, rakovina, nemoci pojivové tkáně, kovové implantáty v místě ošetření, infekční onemocnění, cevní poruchy, cholesterol, nemoc srážlivosti krve, menstruace, epilepsie, cukrovka.

Pokud trpíte dalšími závažným onemocněním, prosím konzultujte možnost ošetření.