Go to Top

Prodlužování vlasů

Toužíte po krásných dlouhých vlasech?

Ale vaše vlasy nerostou a nerostou…?
Mnoho žen touží po dlouhých, lesklých a zdravě vypadajících vlasech, ale málokterá má to štěstí. Většině se prostě takříkajíc vlasy zastaví na jednom bodu a přes tu délku se ne a ne dostat. Říká se, že se mají vlasy prostříhat a pak budou rychleji růst, ale to opravdu není pravda. Samozřejmě jim ulevíte, jestliže jsou na koncích již zesláblé a roztřepené, ale jinak jejich růst nezrychlíte. A co změna stravy a životosprávy, domácí vlasové masky…? Nic? Už jste vyzkoušela několik babských rad a vlasy stejně nejsou podle vašich představ? Právě pro vás tak nabízíme službu prodlužování vlasů. Prakticky ze dne na den se z krátkovlásky můžete stát okouzlující dlouhovláska. V našem salonu k prodloužení vlasů používáme zásadně lidské vlasy nikoliv umělé vlasy, neboť jedině s nimi docílíme přirozeného vzhledu. Náš team je speciálně proškolen na prodlužování vlasů, nemusíte se tak bát, že by došlo k poškození vašich vlastních vlasů. Samozřejmostí před vaší první návštěvou je i odborná konzultace, která je pro vás zcela ZDARMA. Pomůžeme vám vybrat adekvátní odstín vlasů, druh vlasů i metodu, kterou vám budou vlasy aplikovány. Zodpovíme vám rovněž všechny otázky, které s sebou prodlužování vlasů nese a poradíme, jak se o vlasy následně starat. V našem salonu provozujeme prodlužování vlasů levně (cena za každou metodu k nahlédnutí zde), kvalitně a s láskou. Levné prodloužení vlasů pod sebou vždy neskrývá pouze špatně odvedenou práci, stejně tak jako drahé služby s sebou nenesou záruku kvality. Ale o tom se můžete přesvědčit sami, ať už náhledem do naší fotogalerie, přečtení si recenzí našich zákazníků nebo sama na vlastní kůži. Krásné vlasy, husté vlasy, zdravé vlasy – přesně takové budou vaše vlasy po návštěvě našeho salonu!

V našem salonu ProfiBeauty nabízíme ty nejmodernější a nejšetrnější metody prodlužování:

 • vlasové pásky – nejšetrnější metoda prodloužení vlasů, pásky jsou ploché a lehké, nebudete o nich ani vědět
 • ExtendMagic – metoda tzv. prodlužování vlasů za studena, je vhodná i k zahušťování vlasů na problémových místech
 • keratin za studena – prodlužování keratinem je velmi oblíbená metoda, navíc vlasy nezatěžuje vysokou teplotou
 • keratin za tepla – tato metoda patří stále mezi nejoblíbenější a také mezi nejlevnější v našem salonu

Co se skrývá pod pojmem prodlužování vlasů?
Jak je již z názvu patrné, jedná se o kadeřnickou službu, při níž vaše vlasy budou prodlouženy do vámi požadované délky. Prodloužit vlasy si můžete dle vašeho přání v rozpětí 5 až 100 cm. Aplikace probíhá tak, že k vašim vlasům jsou speciální metodou (vybrat si můžete z metod výše) připěvněny vlasové prameny určené k prodloužení vlasů. Výsledkem jsou perfektně splývající dlouhé vlasy, které vypadají zcela přirozeně. Přechod mezi vašimi vlasy a vlasy prodlouženými bude neviditelný, stejně tak jako budou neviditelné spoje.

_IMG1614

S JAKÝMI VLASY PRACUJEME

 • Středoevropské vlasy – tyto vlasy pochází z výkupů realizovaných především v našem salonu, případně dovezené ze Slovenska nebo Polska. Středoevropské vlasy jsou typické pro svou jemnost a my je považujeme za klenot mezi prodlužovanými vlasy. Středoevropské vlasy máme k dostání v nejrůznějších délkách, vlnitostech a barvách. Máme rovněž vlasy panenské, tedy zcela přírodní a bez jakéhokoliv chemického zásahu.
 • Východoevropské vlasy – také označované jako ruské vlasy – se dováží, jak je patrné, z Ruska, Ukrajiny, Běloruska, zkrátka ze zemí východní Evropy. Tyto vlasy jsou podobné našim vlasům, ale jsou přeci jen o něco hrubší. Tato hrubost se na první pohled nemusí projevit, ale poznáte to v momentě, kdy budete vaše vlasy „stajlovat“ nebo když vám zmoknou. Naše vlasy mají tendenci se po dešti lehce zvlnit, východoevropské budou však stále rovné. Struktura východoevropských vlasů je tedy výrazně hrubší, proto tyto vlasy nejsou vhodné pro klientky s jemnými vlasy. V takovém případě by mohla být různorodost vlasů výrazně znatelná.

 


 STANDARDNÍ PRŮBĚH PRODLOUŽENÍ VLASŮ

1. VÝBĚR VHODNÉ METODY

Než se pustíme do prodlužování vlasů, je zapotřebí vybrat tu správnou metodu prodlužování. Společně probereme, co vlastně od metody očekáváte, jestli jste časově omezená, nebo máte nějaké zdravotnické problémy (např. alergické reakce na nějaký materiál, alopecie apod.) V našem salonu provádíme prodloužení vlasů především metodami ExtendMagic, keratin nebo vlasovými páskami. Máte-li ovšem zájem o jinou metodu prodlužování, rádi vám vyhovíme. Stačí se pouze domluvit.

 

Přehled certifikovaných metod salonu ProfiBeauty:

Garantujeme Vám nejširší nabídku metod prodlužování vlasů v ČR. Zakládáme si na precizní práci, proto na vše dohlíží i manažer salonu, na kterého se můžete vždy bez problému obrátit. Do dalšího posunutí máte u nás záruku kvalitních a pevných spojů. S výběrem té nejvhodnější metody prodlužování Vám rádi pomůžeme.

2. VÝBĚR VLASŮ

Jde nám o Vaši spokojenost, proto je zapotřebí dohodnout se na správném výběru vlasů. Délka vlasů nám problém nedělá, ovšem představa o objemu se mezi Vámi a námi často liší, proto příkládáme tento ilustrační obrázek, který jasně ukazuje jaká gramáž vlasů se hodí k vámi vysněné hustotě vlasů. Máte na výběr od lehkého a decentního zahuštění vlasů po opravdovou „lví hřívu“.
faces2

 

3. ROZVRŽENÍ SPOJŮ PŘESNĚ NA MÍRU

Posledním krokem před samotným prodlužováním vlasů je rozvržení spojů dle Vámi vybrané metody. Představa kam spoje umístit je velmi důležitá, musíme je umístit tak, aby byly co nejméně vidět a přijemně se nosily. Na ilustračním obrázku si můžete všimnout, že na temeno hlavy aplikujeme standardně velké spoje a čím více se blížíme k obličeji, tím menší spoje jsou. U okrajích částí hlavy používáme až třetinkové spoje. Garantujeme Vám, že od nás odejdete 100% spokojená.

rozlozeni-spoju

 

ZÁRUKA KVALITY

 • garance kvality vlasů
 • garance pevnosti a neviditelnosti spojů
 • šetrné metody prodlužování vlasů
 • bezbolestná aplikace/reaplikace/sundání
 • naší patronkou je modelka ELIŠKA BUČKOVÁ
 • máme přes 2000 spokojených klientů
 • nejnižší ceny na trhu
 • největší výběr vlasů v ČR – vše skladem
 • 14denní záruka v případě sklouznutí pramenů
 • konzultace a poradenství ZDARMA
 • finální sestřih a styling je ZDARMA
 • při první návštěvě ZDARMA kartáč na vlasy
 • VIP karta pro stálé klienty

FOTOGALERIE

Blowjob