Go to Top

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik

Chcete, aby vaše pokožka měla odstín jako vaše oblíbená káva?

Slunce je neustále schované za mraky a vy už jste ztratili veškeré naděje na krásné opálení? Omyl! Nic není ztracené! I vy můžete mít nádherně opálenou pokožku jako byste se právě vrátila od moře. V našem saloně kromě kadeřnických služeb nabízíme i možnost samoopalovacího nastřiku, po němž bude vaše pokožka za pár minut kávově hnědá!

Co samoopalovací nástřik obnáší?

Samoopalovací nástřik je velice snadná a především rychlá forma opalování, při němž je na vaši pokožku aplikován samoopalovací roztok. Jeho výhodou je beze sporu to, že oproti opalování na přímém slunci nebo v soláriu je samoopalovací nástřik naprosto bezpečný a neškodí vašemu zdraví. Dokonce je vhodný i pro ty, co mají velice citlivou pokožku. Opalovací nástřik That’so nezpůsobuje alergické reakce, protože je 100% přírodní a neobsahuje erytrulózu jako většina jiných samoopalovacích přípravků. Jeho hlavní složkou je výtažek z cukrové třtiny známý pod označením DHA, který aktivně stimuluje tvorbu melaninu. I přesto jste k samoopalovacímu nástřiku nedůvěřiví? A co když vám řekneme, že po jeho aplikaci se nemusíte obávat žádného oranžového, žlutého nebo jinak nevzhledného zabarvení kůže? A co když k tomu přidáme, že se nemusíte bát ani žádných nevzhledných skvrn? A navíc ještě krásně voní po mandlích!

THAT’SO Beauty Espresso – záruka přirozeného opálení

thatso-logoBeauty Espresso BAR je profesionální přístroj umožňující nástřik opálení díky tonerům v různých odstínech. Vybrat si tedy můžete jakého výsledného efektu chcete dosáhnout, zda chcete, aby vaše pokožka připomínala jemné tóny kávy latté nebo, zda by měla být v odstínu cappuccina…  Ale pokud jste opravdovým milovníkem opálení, pak i vám máme co nabídnout, a to tmavý odstín espresso. Mimo to, že opalovací systém Beauty Espresso dodává vaší pleti přirozené opálení, pomůže vám zakrýt i nedostatky, které brání v dokonalosti vaší krásy. Jelikož jsou tonery přírodního složení, nemusíte se obávat, že by došlo k nějakým zdravotním komplikacím. Pomůžeme vám tak trvale zakrýt nerovnoměrný pigment, akné, růžovku, jizvy, strie a mnoho dalších….
Přístroj pro nástřik je vybaven duálním systémem, který se skládá ze dvou stříkacích pistolí – hnědé pro tmavé krémy That’so Sun Makeup Ultra Dark a bílou pro čistě bílé BioLight krémy. Tento systém nám umožňuje jednotlivé tóny kombinovat tak, aby byl požadovaný efekt přesně dle vašich představ. Nástřik přístrojem Beauty Espresso lze aplikovat na celé tělo, i na obličej, přičemž pokožka získává ihned požadovaný odstín opálení. Praha nabízí miliony solárií a stovky samoopalovacích nástřiků, ale jen náš samoopalovací nástřik od That’so nezpůsobuje skrvny, není oranžový ani žlutý, nezapáchá, účinkuje okamžitě, dlouhodobě a navíc je zcela bezpečný pro váš organismus! A dokonce i pomáhá s řadou kožních problémů – čtěte více v naší poradně – Tajemství samoopalovacího nástřiku.

Op

VÝHODY

 • opálení i bez slunce
 • za pouhých 5 – 10 minut získáte takový odstín pleti, jaký si přejete
 • přirozené opálení bez oranžového nádechu
 • žádné skvrny
 • okamžitý účinek
 • bez zápachu – naopak voní po mandlích
 • v případě zabarvení oblečení (které hrozí maximálně ihned po nástřiku) lze jej snadno vyprat
 • 100% přírodní – vhodný tak i pro alergiky
 • zakrývá a léčí kožní problémy – akné, růžovka, strie apod.
 • vyberete si přesný odstín, který se k vám bude hodit
 • nesmývá se, vydrží až 10 dní
 • oproti opalování na přímém slunci nebo v soláriu je nástřik naprosto bezpečný (bez UV záření)

PRŮBĚH

1. Před vaší návštěvou je nutné si udělat důkladný peeling těla – ideálně doporučujeme peeling od That’so Tan Extender Scrub.
2. Aplikaci musíte podstoupit zásadně bez make-upu, aby nástřik všude správně přilnul.
3. Nehty si před aplikací nalakujte bezbarvým lakem, předejdete tak jejich nechtěnému zbarvení. Popřípadě je ihned po aplikaci otřete vlhčeným kapesníčkem.
4. Před aplikací je nutné být dostatečně hydratovaná. Je nutné se namazat krémem, více krému je třeba použít na sušší místa (jako jsou kolena, lokty).
5. Po nástřiku je třeba nechat nástřik nechat proschnout. Nezapomeňte si vlhčeným kapesníčkem otřít kromě nehtů i dlaně!
6. Doporučujeme přijít v tmavém volnějším oblečení. Před umytím nástřik bude lehce barvit. Ale nic se neděje pokud přijdete ve světlém oblečení, obarvené oblečení jde lehce vyprat.
7. Pro lepší absorbci samoopalovacího nástřiku je vhodné se alespoň 6 hodin po aplikaci nesprchovat. Vaše opálení můžete udržovat díky opalovacím přípravkům That’so, které můžete zakoupit na našem e-shopu nebo přímo v salonu.

 

Máte další otázky? Vybrali jsme ty nejčastější otázky, které opakovaně slýcháme od našich klientů. Podívejte se, zda tam naleznete odpověď na to, co vás zajímá. Pokud ne, obraťte se přímo na nás – můžete využít chat přímo zde v dolní části stránky nebo nám můžete zavolat 601 250 000 či napsat email na salon@profibeauty.cz.

 

ONLINE OBJEDNÁVKA

CENÍK