Go to Top

Střihy a účesy

Střih vlasů jemně či radikálně! 

Ačkoli je naše kadeřnictví primárně zaměřeno na prodlužování vlasů, rádi si také zastříháme. Střih vlasů nám umožňuje v nás probudit kreativitu a kadeřnický um. V zásadě to totiž vypadá jednoduše, vzít nůžky do rukou a stříhat. Ale mnohdy se za stříháním vlasů také skrývá umění čtení myšlenek našich klientů, spojování naší fantazie s popisem přání nebo vymluvení  trvdohlavé klientce, že ani v tomto účesu nebude vypadat jako Angelina Jolie. Ano, i to je naším posláním. Nemáme chuť být jako stroj, kterému zadáte úkol a on ho bez rozmyslu splní. To by ostatně v kadeřnictví už nemuseli ani pracovat lidi. U nás u každého stříhání či barvení vlasů proběhne konzultace, která je samozřejmě ZDARMA. Během konzultace spolu probereme, jaký výsledný účes chcete mít na hlavě. Můžete si přinést předlohu a společně se pobavíme, zda Vám tento typ účesu bude slušet nebo ne. A nebo můžete přijít zcela bez inspirace a společně něco vymyslíme. Náš team neustále sleduje nejnovější trendy a zahraniční účesy. Nemusíte se tak bát, že od nás odejdete out. Před střihem Vás čeká mytí vlasů s masáží hlavy na relaxačních lehátkách a během stříhání dostanete i občerstvení a přístup na wifi zdarma. V našem kadeřnictví děláme i pánské střihy vlasů, dětské střihy, střihy polodlouhých vlasů, krátkých vlasů nebo i střih paruky. Připravíme Vám účesy na ples, svatební účesy, ošetříme poškozené vlasy… Prostě COKOLIV!

 

 

 

 

 

 

Střihy vlasů pro Nadační fond Daruj vlasy

Od září 2016 jsme se stali partnerským salonem Nadačního fondu Daruj vlasy, který pomáhá těm, kteří bohužel o své vlasy přišly. O pomoc tak žádají především ženy po chemoterapii nebo ty, které přišly o vlasy chorobou zvanou alopecie. NF Daruj vlasy, jak je již patrné z názvu, funguje na základě vlasů, které získá od dárců. Následně jsou z těchto vlasů zhotoveny paruky na míru. Takže pokud se chystáte na razantní změnu, nevyhazujte rozhodně své vlasy do koše, mohou udělat ještě mnoho radosti! Protože vlasy jsou naším každodenním chlebem a vidíme, jak jsou pro každého z nás vlasy důležité, rozhodli jsme se NF Daruj vlasy podpořit! V našem salonu tak probíhají střihy dárců nad 35 cm ZDARMA. Pokud se pro tuto činnost rozhodnete, překážkou nejsou ani barvené vlasy či prošedivělé vlasy. Více Vám řekneme přímo v našem salonu nebo se můžete dočíst na stránkách Nadačního fondu Daruj vlasy.

Co nabízíme?

střih konečků – nechcete žádnou razantní změnu, ale jen prostřihnutí, aby Vaše vlasy byly zdravé a netřepily se? Nebudeme Vás přemlouvat a zastřihneme Vám tedy jen konečky. A nemusíte se bát, v našem kadeřnictví neznamená zastřihnutí konečků zkrácení vlasů o 15 cm, tak jak se to občas stává.

postupné sestříhání vlasů – dnes je zpět i technika postupného stříhání vlasů. Vlasy Vám můžeme prostříhat sestupně nebo cik cak, aby působily svěže a rozverně.

podholené účesy – podholené účesy jsou stále velkým hitem a nejen pro krátkovlásky! I dámy s dlouhými vlasy mohou zvolit podholený nebo částěčně vyholený účes. Můžeme Vám vyholit jen kontury kolem obličeje a nebo nyní je hodně moderní si lehce nechat podholit vlasy, přičemž u rozpuštěných vlasů není nic poznat, ale když vlasy vyčešete do ohonu, vykouzlí se zajímavý vyholený obrazec na temeni hlavy. I to rádi připravíme!

 

střih ofiny – ofina umí dost zásadně změnit celkový vzhled. Poradíme Vám, zda Vám bude slušet rovná ofina (krátká nebo až do očí) nebo ofina známá jako patka.

mikádo – stále oblíbený střih pro polodlouhé vlasy, který nikdy nevyjde z módy. Mikáda máme krátká, polodlouhá, dlouhá až na ramena nebo extra krátká nad uši. Stačí si jen vybrat.

bob – odlišná varianta mikáda, přičemž základem je vždy oblá silueta.

střih do podkovy – mikádo Vám nemusíme stříhat rovně, ale můžeme ho střihnout tzv. do podkovy, kdy jsou vlasy na týlu nejkratší a nejdelší je ta část vlasů směřující k obličeji. Podkova se tomuto účesu říká jednoduše kvůli tvaru, který ji připomíná.

 

 

pánský střih – jakýkoliv střih pro pány, razantní střih z dlouhých vlasů, zastřihnutí, vyholení…

dětský střih – cokoliv pro malé dámy i pány

pixie (neboli „na kluka“) – pokud máte dlouhých vlasů dost, tak je tu určitě super varianta pixie neboli prostě „na kluka“. V tomto krátkém účesu krásně vynikne Vaše tvář. 

buzzcut (neboli „dohola“) –  a pokud chcete své okolí šokovat, vyrazit jim dech, pak je tou pravou volbou buzzcut! Nic Vám to neříká? Jednoduše půjdete dohola. Na tento účes je potřeba zvážit, zda máte hezký tvar hlavy a zda Vám neodstávají uši. Pokud ani jedno není Váš problém, věřte tomu, že v něm vynikne Vaše krása a budete nepřehlédnutelná!

 

 

výkup vlasů – jestliže Vás nezaujala možnost podpořit Nadační fond Daruj vlasy a potřebujete získat za své ustřihnuté vlasy finance, pak je tu pro Vás náš výkup vlasů. Na kolik peněz si přijdete a jak dlouhé vykupujeme vlasy si můžete přečíst přímo v naší kategorii Výkup vlasů.

NABÍZÍME

 • moderní střihy
 • střihy dlouhých vlasů
 • střihy polodlouhých vlasů
 • střihy krátkých vlasů
 • dětské střihy
 • pánské střihy
 • zastřihnutí konečků
 • prostříhání vlasů
 • sestupné stříhání
 • střih ofiny
 • mikádo
 • bob
 • podkova
 • pixie
 • buzzcut
 • výkup vlasů
 • střihy pro dárce NF Daruj vlasy
 • styling
 • poradenství ZDARMA

Slideshow

Blowjob