Go to Top

VLASOVÉ PÁSKY NANOTAPE®

Vlasové pásky NanoTape® – revoluční metoda v prodlužování vlasů

Vlasové pásky NanoTape® jsou samolepící, oboustranné vlasové pásky, které se upevní na vlastní vlasy pomocí ultra tenké, pružné nano pásky. Aplikace je super rychlá, pohodlá a nejšetrnější k vlastním vlasům. Vlasy nejsou nikterak zatíženy, nepramínkují se – vypadají naprosto přirozeně. Pásky jsou vyráběny nanotechnologií, kdy se na sebe skládá 7 nano vrstev vlasů z mikrofibrového polymeru, který zajišťuje 100% pevnost spoje až na 8 posunutí. NanoTape® jsou neroztrhnutelné, pružné a skvělé se přizpůsobí tvaru hlavy každé klientky. Tvar a pružnost vlasové pásky zajišťuje klientce maximální pohodlí při nošení, česání i pohodlné spaní bez tahání a nepříjemného tlačení a pnutí jako u ostatních metod. NanoTape® jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších středoevropských vlasů a východoevropských vlasůgarantujeme původ vlasů a jejich kvalitu. 

NanoTape® jsou doslova revoluční metodou v prodlužování vlasů a díky použití pravých středoevropských vlasů je tato metoda unikátní v celé Evropě. Podobnou kvalitu nenajdete, ProfiBeauty je jediný výrobce vlasových pásek z pravých evropských vlasů. Tato metoda prodloužení vlasů je nejšetrnější k vlastním vlasům, neboť vlasové spoje nemusí být upevňovány zahřátím na vysokou teplotu (jako např. u keratinu za tepla), ani nedochází k zatěžování vlasů žádnými kovovými či plastovými kroužky (jako např. u microring či microtubes). Aplikace probíhá zcela jednoduše tak, že se pomocí oboustranné samolepící pásky prodloužené vlasy přilepí k vlastním vlasům. Nespornou výhodou pásek je to, že díky jejich plochému tvaru nejsou téměř nenahmatatelné a oproti jiným metodám nejsou ani bolestivé při poloze vleže. Přesto všechno se nemusíte obávat toho, že by nebyl spoj pevný, naopak je extremně odolný a garantujeme vám, že nedochází ke sklouznutí ani při nešetrném česání vlasů. 

_M1_0168Jak již bylo uvedeno, způsob prodloužení vlasů pomocí vlasových pásek je šetrný k vašim vlastním vlasům a pásky můžete nosit dlouhodobě. Při reaplikaci nedochází ke zkracování vlasů jako je tomu například u keratinových spojů, které se musí odstřihnout. Vlasové pásky jsou speciálním odstraňovacím roztokem šetrně odlepeny a opětovně s novou páskou přilepeny ke kořínkům. Životnost vlasových pásek je přibližně 8 posunutí s ohledem na výběr kvality vlasů (středoevropské nebo východoevrospké vlasy) a péče, jakou vlasům věnujete. Tato metoda je často označována pod rozličnými názvy jako např. vlasové pásky tape in, tapex, pu extension, hairtalk atd. Garantujeme původ vlasů pod certifikátem původu, kvality ProfiBeauty Hair Extension.

Vlasové pásky doporučuje i modelka Eliška Bučková.

icon-vlasove-pasky

   

Vlasové pásky nebrání vysokým culíkům!! 
Modelka Eliška Bučková nosí již přes 5 let naše vlasové pásky NanoTape® ze středoevropských vlasů.
A ačkoliv se prodlouženými vlasy nijak netají, stále se většina lidí domnívá, že jde o její vlasy. A není divu! Kvalitní středoevropské vlasy a precizní aplikace má 100% přirozený efekt! Ani vysoký culík není překážkou! Pásky nikde nepřekáží a nevykukují!  A to jich má Eliška hned 100! 

 

 

S JAKÝMI VLASOVÝMI PÁSKAMI PRACUJEME

 • _IMG1787vlasové pásky NanoTape® – jsou připraveny výhradně ze středoevropských a východoevrospkých vlasů a polyprepylenové textilie  – až 7 skládaných nano vrstev, které dohromady zahišťují 100% pevnost a nezničitelnost spoje. Vhodné až na 8 reaplikací, životnost vlasů delší než 2 roky. Na výrobu pásek jsou použity výhradně středoevropské nebo východoevropské vlasy s certifikátem původu, jemné struktury v několika délkách a odstínech.

 

 Vlasové pásky NanoTape® v detailu:

Snímek obrazovky 2016-05-05 v 12.51.44

 

 

 

 

 

 

 

VÝHODY

 • rychlá bezbolestná aplikace (cca 30 – 60 minut)
 • prakticky neviditelné a nenahmatatelné spoje
 • pohodlné nošení (jejich plochý tvar nezpůsobuje bolest ani když ležíte)
 • spoje jsou pevné, při česání nehrozí vypadávání vlasů
 • vlasy se při posunování nezkracují – délka zůstává původní
 • snadný, bezbolestný odstraňovací proces
 • snadné melírování vlasů – jednoduše se kombinují dva odstíny vlasových pásek
 • prodloužení vlasů levně, rychle, šetrně a moderně
 • prodlužování vlasů nanotechnologií je opravdu spolehlivé, vlasy nevypadávají!

 

NEVÝHODY

 • musí se dát pozor u vysokých výčesů, aby pásky nebyly vidět

 

POSTUP

 • Diagnostika vlasů 
 • Kadeřník určí, kam pásky aplikovat rovně a kam diagonálně
 • Mezi 2 vlasové pásky NanoTape® se vkládá vlastní sekce vlasů
 • Vrstveně se aplikují celé sendvičové spoje
 • Takto jsou aplikovány jednotlivé pásky po řadách po celé hlavě
 • Následně jsou spoje zafixovány nahřátou žehličkou na pouhých 80°
 • Aplikace vlasových pásek je velmi rychlá, přibližně za 30 – 60 minut je hotovo. Záleží na množství aplikovaných pramenů.

FOTOGALERIE

Blowjob