Go to Top

Zahušťování vlasů

Trápí vás vypadávající vlasy nebo nepříliš husté vlasy?

Pokud se trápíte s vypadávajícími vlasy, lysinkami, zadáváte na google „jak na husté vlasy“, ale pořád jste žádnou opravdu účinnou radu nenašli, rádi vám s vaší starostí pomůžeme. Můžeme Vám vlasy zanechat ve Vaší původní délce a pouze je zahustit. K zahuštění vlasů si můžete prakticky zvolit jakoukoliv metodu, kterou chcete (vlasové pásky, keratin za tepla nebo keratin za studena), nejideálnější je však metoda extend magic, která se dělá za pomocí speciálního přístroje ExtendMagic (tímto přístrojem v našem salonu provozujeme i prodlužování vlasů). Tento přístroj byl vyvinut za lékařskými účely, a to aby sloužil onkologicky nemocným pacientům, kteří ztratili vlasy po chemoterapii. Díky tomuto přístroji lze zahušťovat vlasy i pouhý 1 cm krátké a hned 2-3 mm od pokožky! Spoje vlasů jsou miniaturní, téměř neviditelné a přesto maximálně odolné. Speciální technologií Extend Magic je možné zahušťovat vlasy doslova vlas na vlas, a tak docílit zvýšeného objemu vlasů. Tato metoda zahušťování vlasů je velice šetrná k vašim vlastním vlasům, neboť nedochází k zatěžování vysokou teplotou. Naopak má ozdravné léčebné účinky. Lepící páska totiž obsahuje keratin, který vlasy vyživuje. Tato metoda je naprosto bezproblémová i pro alergiky nebo pro klienty s lupénkou. Většina salonů se specializuje především na prodlužování vlasů, ale zahušťování vlasů v centru Prahy najdete jen v ProfiBeauty. V našem salonu vám navíc i poradíme, jak se o zahuštěné vlasy starat, aby vám dlouho dělaly radost. Několik rad a tipů najdete i zde na webu v naší poradně – Péče o vlasy. Pro někoho mohou být vlasy pouze povrchní záležitostí, ale věřte tomu, že vaše spokojenost se sebou samým stojí za vaší psychickou vyrovnaností. Je prokazatelné, že klienti se zahuštěnými vlasy se ihned cítili spokojenější a jejich sebevědomí opět nabylo té správné výše.

VÝHODY

 • pevné, pružné, téměř neviditelné spoje
 • lze zahustit vlasy i pouhý 1 cm dlouhé!
 • aplikace vlas na vlas!
 • aplikace už 2-3 mm od pokožky
 • vlasy jdou aplikovat i v problémových partiích
 • nazatěžuje vlasy vysokou teplotou
 • ozdravné účinky (díky přítomnosti keratinu)
 • vhodné i pro alergiky a klienty s lupénkou
 • krásné husté vlasy za pár minut
 • účesy pro husté vlasy už nebudou jen vaším snem, ale realitou!

 

NEVÝHODY

 • žádné

 STANDARDNÍ PRŮBĚH ZAHUŠTĚNÍ VLASŮ

1. VÝBĚR VHODNÉ METODY

Výběr správné metody je prvním krokem k úspěšnému zahušťění vlasů. Metod existuje mnoho, proto Vám s jejich výběrem rádi pomůžeme. Nejdříve spolu probereme, zda už máte nějakou představu o metodách zahušťování vlasů, zda máte svého favorita, kolik času jste ochotna věnovat zahušťování vlasů a jestli nemáte nějaké zdravotní potíže (například v podobě alergické reakce na určitý materiál nebo alopecie apod.) Zahušťování vlasů nejčastěji provádíme metodou ExtendMagic, protože se dá použít i na krátké vlasy a zahustit se dá i v těch nejvíce nepřístupných místech. Pokud budete chtít zvolit i jinou metodu zahuštění, společně vše probereme.

Přehled certifikovaných metod salonu ProfiBeauty:

Náš salon Vám nabízí tu nejširší nabídku metod zahuštění vlasů v ČR. Na veškerou práci dohlíží manažer salonu, na kterého se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Zakládáme si na precizní práci, proto máte záruku na kvalitní a pevné spoje do dalšího posunutí.

2. VÝBĚR VLASŮ

Pro nás je nejdůležitější, abyste s výsledkem zahuštění byla co nejspokojenější, proto je důležité, abychom se dohodly na správné hustotě. Velmi často se stává, že Vaše vidina objemu se úplně neshoduje s tou naší, proto pro Vás máme tento ilustrační obrázek, na kterém můžete krásně vidět gramáž vlasů a z nich vytvořený účes. Můžete si zvolit pouze decentní zahuštění nebo si dopřát opravdový vlasový klenot.
faces2

 

3. ROZVRŽENÍ SPOJŮ PŘESNĚ NA MÍRU

Od finálního zahuštění už nás dělí jen jediný krok a tím je optimalizace rozložení spojů na základě Vámi vybrané metody. Představa kam spoje správně aplikovat je velmi důležitá, spoje nesmí být totiž viditelné a musí se přijemně nosit. Tento ilustrační obrázek slouží pro představu, kam se jaké spoje aplikují. Můžete si všimnout, že na temeno hlavy se používají velké spoje, které jsou standardní, ale čím více se blížíme k obličeji, tím menší spoje aplikujeme. Můžete si být jisté tím, že od nás odejdete vždy s úsměvem.

rozlozeni-spoju

POSTUP

 • Nejprve se na vlasové prameny, kterými budeme zahušťovat vaše vlasy, aplikuje speciální lepidlo.
 • Poté si váš pramínek (ideálně alespoň o 3 vlasech) obalíme před-potaženým koncem pramene k zahuštění.
 • Následně hrotem ExtendMagic upevníme konec.
 • Takto opakovaně přidáváme prameny dokud postižené místo není zcela zakryté. 

FOTOGALERIE

no images were found

Blowjob