Warning: Illegal string offset 'portfolio_type' in /disk_1/www/cz/profibeautysalon/www/wp-content/themes/melrose/functions.php on line 204
Samoopalovací nástřik Praha 2 - luxusní opálení nástřikem ThatSo
Warning: Illegal string offset 'sidebar_align' in /disk_1/www/cz/profibeautysalon/www/wp-content/themes/melrose/header.php on line 104
Go to Top
[metaslider id=8485639 restrict_to=home]

Tajemství samoopalovacího nástřiku

11705099_409354575922433_5817433224376524244_n

Nejčastější otázky
Jak samoopalovací nástřik probíhá?
Složení samoopalovacího nástřiku
Kožní problémy - krycí ale i léčící schopnosti
Doporučená kosmetika


Nejčastější otázky

Je samoopalovací nástřik opravdu zdravotně nezávadný?

Ano! Samoopalovací nástřik That'so je skutečně 100 % nezávadný, protože jeho složení je čistě přírodní! Hlavní složkou je výtažek z cukrové třtiny známý pod označením DHA. Samoopalovací nástřik je naprosto bezpečný, neproniká totiž do vnitřních vrstev pokožky, ale pouze do vrchní, kde stimuluje tvorbu melaninu. Takže v podstatě je to jediná zdravá forma opalování, a to zcela bez UV paprsků. Opalování pod přímým sluncem, stejně tak jako opalování v soláriu, může vyvolávat řadu nebezpečných zdravotních komplikací, a to hlavně rakovinu kůže. Se samoopalovacím nástřikem se těmto zdravotním hrozbám zcela vyhnete. Jelikož je složení ryze přírodní, je samoopalovací nástřik vhodný i pro alergiky a také pro osoby s kožními chorobami. Samoopalovací nástřik totiž nejen, že projev kožních potíží nezhoršuje, ale naopak je v řadě případů zklidňuje (jako například akné), protože mimo jiné obsahuje výtažky z aloe vera, které mají protizánětlivé účinky. Samozřejmě na některé kožní projevy jako jsou křečové žíly nebo jizvy jsou účinky samoopalovacího nástřiku krátké, ale 100 % vám zaručujeme, že tyto nehezké projevy na vašem těle je schopen zakrýt. Všechny produkty That'so splňují zdravotní nezávadnost s certifikátem CE.

Může se stát, že budu mít po samoopalovacím nástřiku skvrny na těle?

Samoopalovací nástřik That'so je oproti jiným nástřikům vyjímečný v tom, že nezpůsobuje skrvny ani oranžový (či žlutý) nádech na kůži. Pokud však nedodržíte přípravu před nástřikem, která zahrnuje důkladný peeling, tak se skvrny objevit můžou. Peelingem totiž odstraníte odumřelé kožní buňky a nástřik vám krásně na pokožce přilne. Doporučujeme použít peeling TAN EXTENDER SCRUB od That'so.

Jak dlouho aplikace nástřiku trvá?

Přibližně 5 - 10 minut. Záleží na intenzitě opálení, kterou si vyberete.

Mám velmi světlou pokožku nebude na mně samoopalovací nástřik divně vypadat?

Nebude. Pro velmi světlou pokožku máme připravený toner v odstínu latté, který je opravdu světlounký jako café latté. Vaše pokožka tak chytne přirozený snědý nádech.

Trpím na klaustrofobii a bojím se uzavřené kabiny při nástřiku. Jde to nějak vyřešit?

V našem salonu provádíme nástřik v kabině, která je otevřená, takže se nemusíte obávat stísněného prostoru. Navíc vás bude po celou dobu obsluhovat naše asistentka, takže když vám nástřik nebude příjemný, můžeme aplikaci kdykoliv ukončit.

Jak dlouho opálení vydrží?

Vaše opálení vydrží ve stále intenzivní barvě přibližně 10 dní. Pokud budete chtít, aby bylo stále intenzivní, doporučujeme chodit pravidelně na nástřik každých 14 dní. Krásnou barvu vašeho opálení prodloužíte také používáním opalovací kosmetiky That'so. Můžete ji zakoupit přímo u nás v salonu, na prodejně nebo na našem eshopu.

Kolik nástřik stojí?

Při první návštěvě máme akční cenu 400,-Kč. Detailní ceny nástřiků či kosmetiky That'so jsou k dispozici v našem ceníku.

Může mi nástřik ušpinit oblečení?

Bezprostředně po aplikaci ano, proto doporučujeme tmavé oblečení. Ale pokud se tak stane, nemusíte mít žádné obavy, jde velmi dobře vyprat, a to i na bílém oblečení.

Zapáchá samoopalovací nástřik That'so stejně jako většina jiných nástřiků?

Ne! Samoopalovací nástřik That'so nádherně voní po mandlích.

Můžu na samoopalovací nástřik, i když mám růžovku (aknózní pleť, vitiligo...)?

Ano! Nástřik je naprosto zdravotně nezávadný! Nejen, že se vaše kožní potíže po nástřiku nezhorší, ale naopak budou zakryté a navíc řadu projevů i léčí.


Jak samoopalovací nástřik probíhá?

Před aplikací:

Před aplikací samoopalovacího nástřiku se musí provést celkový a důkladný peeling! A věřte tomu, že to opravdu není zbytečné! Peeling totiž  odstraní všechny odumřelé buňky a skvěle připraví vaši pokožku na přilnutí nástřiku. Když se peeling ošidí (nebo dokonce vynechá!) projeví se to skvrnkami, takže opravdu to nepodceňujte! Doporučujeme použít peeling od That'so. Zakoupit ho můžete na naší prodejně (Praha - Vinohrady, Korunní 20) nebo na našem eshopu profibeauty.cz.

 

Průběh:

Samooapalovací nástřik absolvujete vysvělečeni do spodního prádla. Je čistě na vás, zda si svléknete i vrchní díl spodního prádla nebo ne. Dále vstoupíte do kabinky, kde bude nástřik probíhat. Celá aplikace trvá přilbližně 10 minut a po celou dobu je za vámi spuštěn větrák, který celý nástřik urychluje. Výsledný efekt je okamžitý! Vaše pokožka bude vypadat jako byste se právě vrátili od moře - bude krásně snědá, bez fleků a bez oranžového nádechu! Intenzita opálení se ještě několik minut po aplikaci zvýší. Kabinka, v které probíhá nástřik je po celou dobu otevřená, samoopalovacího nástřiku se tak nemusí obávat ani lidé trpící klaustrofobií.

 Můžete si vybrat mezi 3 stupni opálení:

 • Latté - je nejsvětlejší odstín a je vhodný pro klienty s velmi světlou pletí
 • Cappuccino - je střední odstín
 • Espresso - je nejtmavší odstín a je tedy určen pro milovníky opalování, kteří chtějí mít exotický vzhled


Složení samoopalovacího nástřiku

Samoopalovací nástřik That'so a všechny produkty That'so obsahují aloe (Aloe barbadensis), které zaručuje dlouhodobou hydrataci pokožky a MATRIXYL ™ - revoluční prostředek v boji s vrásky, který stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.


Kožní problémy - krycí ale i léčící schopnosti

Samoopalovací nástřik That'so se odlišuje od ostatních nástřiků právě tím že je 100 % přírodní a tudíž naprosto nezávadný vůči jakýmkoliv kožním problémům. Je dermatologicky testován a je potvrzeno, že umí řadu kožních potíží zakrýt a především se nemusíte obávat zhoršení vašich problémů. Je vyzkoušené, že řadu projevů jako je například akné i napomáhá léčit.

Podívejte se, jaké kožní choroby se mohou zakrýt díky samoopalovacímu nástřik That'so.

Kožní poruchy Doporučené ošetření Beauty Espresso
pallido Příliš světlá pleť ESPRESSO
disomogeneo Nerovnoměrně pigmentovaná pokožka LATTE nebo CAPPUCCINO
macchie Mateřská znaménka či jiné nedostatky pleti LATTE nebo CAPPUCCINO
acne Pleť trpící na akné LATTE nebo CAPPUCCINO
lentiggini Nadměrná pigmentace, pihy LATTE nebo CAPPUCCINO
cuperose Růžovka - rosacea LATTE nebo CAPPUCCINO
melasma Melaninová pigmentace neboli melasma, pří. chloasma CAPPUCCINO
capillari Křečové žíly CAPPUCCINO
smagliature Strie a jizvy LATTE nebo CAPPUCCINO
vitiligine Pigmentové skvrny neboli vitiligo ESPRESSO a následně CAPPUCCINO


Doporučená kosmetika

Veškerou kosmetiku That'so můžete zakoupit kromě našeho salonu a prodejny také na našem eshopu profibeauty.cz. Kromě samoopalovacích přípravků je v nabídce i řada All-in-one, která slouží jako komplexní ochrana před sluncem (s extra vysokými ochrannými faktory SPF 20 - 100). Dále nabízíme k prodeji liftingové krémy vyhlazující pokožku, odstraňující celulitidu nebo rozjasňující krémy.


GOLDEN AGE - OMLAZUJÍCÍ SAMOOPALOVACÍ SPREJ

golden-ageGolden age je samoopalovací sprej, který je obohacen o omlazující a hydratační vlastnosti. Přirozeným způsobem vyhlazuje pleť a dodává jí zlatý nádech, který se stává intenzivnějším při pravidelném používání (denní aplikace). 

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ: LIFTING OBLIČEJE A DEKOLTU
 • OBLAST OŠETŘENÍ: TVÁŘ & DEKOLT
 • OKAMŽITÝ EFEKT: NE - POSTUPNÝ
 • DÉLKA ÚČINKU: 1 DEN – PRO DENNÍ POUŽITÍ
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK: NÍZKÝ
 • SYSTÉM APLIKACE: SPREJ
 • METODA APLIKOVÁNÍ SPREJ + DOSUŠIT FÉNEM
 • DHA 2 %

 

 


GOLDEN BEAUTY - OMLAZUJÍCÍ SAMOOPALOVACÍ SPREJ

golden-beautyGolden beauty poskytuje okamžité opálení ve spreji, které je navíc doplněno o hydratační a omlazující účinky. Tento sprej zaručuje přirozený vzhled vašeho opálení díky přítomnosti bronzového pigmentu. Zároveň ale nezanechává žádné stopy na bílém oblečení. Dodává dlouhotrvající opálení už po 2 - 3 hodinách od aplikace (po tuto dobu je nutné se vyhnout vodě). Opálení vydrží 2 - 3 dny od aplikování. Jeho aplikace je velice snadná, nanáší se rovnoměrně a není nutné ruční roztírání. Sprej navíc krásně voní a nezpůsobuje žádné fleky na pokožce.

 • OBLAST OŠETŘENÍ: OBLIČEJ A DEKOLT
 • OKAMŽITÝ EFEKT: ANO – STŘEDNÍ OPÁLENÍ
 • DÉLKA ÚČINKU: 2 DNY
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK: STŘEDNÍ
 • SYSTÉM APLIKACE: SPREJ
 • METODA APLIKOVÁNÍ: SPREJ + DOSUŠIT FÉNEM
 • DHA 4 %

 

 


ON THE GO DARK - SAMOOPALOVACÍ SPREJ

on-the-go-darkOn the go dark je samoopalovací sprej s bronzerem, který je doplněn o hydratační a omlazující účinky. Jeho použití má dvojitý efekt: Zaručuje přirozené opálení Vaší pokožky díky přítomnosti bronzových pigmentů (lze tak snadno odstranit za pomocí vody a mýdla). Dodává dlouhotrvající opálení po 3 – 4 hodinách od aplikace (po tuto dobu je nutné se vyhnout vodě). Opálení vydrží 3 - 4 dny od aplikování.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ: PRO MILOVNÍKY OPALOVÁNÍ
 • OBLAST OŠETŘENÍ: OBLIČEJ A DEKOLT
 • OKAMŽITÝ EFEKT: ANO – VYSOKÉ OPÁLENÍ
 • DÉLKA ÚČINKU: 3 DNY
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK: VYSOKÝ
 • SYSTÉM APLIKACE: SPREJ
 • METODA APLIKOVÁNÍ" SPREJ + DOSUŠIT FÉNEM
 • DHA 6 %

 

 


ON THE GO CLEAR - SAMOOPALOVACÍ SPREJ

on-the-go-clearOn the go clear je samoopalovací sprej s hydratačními a omlazujícími účinky. Dodává postupně dlouhotrvající opálení po 3 – 4 hodinách od aplikace (po tuto dobu je nutné se vyhnout vodě). Opálení vydrží 3 - 4 dny od aplikování. Samoopalovací sprej On the go clear je zcela přírodní a tak bezpečný pro Váš organismus.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ: PRO MILOVNÍKY OPALOVÁNÍ
 • OBLAST OŠETŘENÍ: OBLIČEJ A DEKOLT
 • OKAMŽITÝ EFEKT: NE - POSTUPNÝ
 • DÉLKA ÚČINKU: 3 DNY
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK: VYSOKÝ
 • SYSTÉM APLIKACE: SPREJ
 • METODA APLIKOVÁNÍ: SPREJ + DOSUŠIT FÉNEM
 • DHA 6 %

 

 


GLAM BODY - SAMOOPALOVACÍ PĚNA NA TĚLO

glam-bodyGlam body je samoopalovací pěna s bronzerem, která navíc hydratuje Vaši pokožku. Používání samoopalovací pěny má dva účinky: Zaručuje přirozené opálení Vaší pokožky díky přítomnosti bronzových pigmentů (lze tak snadno odstranit za pomocí vody a mýdla). Dodává dlouhotrvající opálení po 3 – 4 hodinách od aplikace (po tuto dobu je nutné se vyhnout vodě). Opálení vydrží 3 - 4 dny od aplikování.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ: PRO MILOVNÍKY OPALOVÁNÍ
 • OBLAST OŠETŘENÍ: CELÉ TĚLO
 • OKAMŽITÝ EFEKT: ANO – VYSOKÉ OPÁLENÍ
 • DÉLKA ÚČINKU: 3 DNY
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK: VYSOKÝ
 • SYSTÉM APLIKACE: PĚNA
 • METODA APLIKOVÁNÍ: PĚNA + PĚNOVÉ RUKAVICE
 • DHA 6 %

 

 


GLAM LEGS - SAMOOPALOVACÍ GEL NA NOHY

glam-legsSamoopalovací gel s bronzerem je ideálním řešením pro krásně opálené nohy i tělo. Glam legs gel spolehlivě: Zaručuje přirozené opálení Vaší pokožky díky přítomnosti bronzových pigmentů. Zároveň také intenzivně hydratuje Vaši pokožku a je zejména vhodný po koupeli či sprše, ale i po odtraňování chloupků voskem či klasickém holení. Gel Glam legs nezapáchá a ani nezpůsobuje nežádoucí skvrny, při nanesení gelu do vlasů nebo na oblečení lze snadno omýt.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ: PRO MILOVNÍKY OPALOVÁNÍ
 • OBLAST OŠETŘENÍ: SPECIÁLNĚ PRO NOHY
 • OKAMŽITÝ EFEKT: ANO – VYSOKÉ OPÁLENÍ
 • DÉLKA ÚČINKU: 3 DNY
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK: VYSOKÝ
 • SYSTÉM APLIKACE: GEL
 • METODA APLIKOVÁNÍ: GEL + PĚNOVÉ RUKAVICE
 • DHA 6 %

 

 


ON THE GO EXTRA DARK - INTENZIVNÍ SAMOOPALOVACÍ SPREJ

on-the-go-extra-darkOn the go extra dark je samoopalovací sprej zajišťující extra bronzový vzhled vaší pokožky. Díky přítomnosti ACTIVATANU je zajištěno dlouhotrvájící opálení už po první hodině od aplikace (po tuto dobu je nutné se vyhnout vodě). Opálení vydrží 5 - 6 dní od aplikování. Jeho aplikace je velice snadná, nanáší se rovnoměrně a není nutné ruční roztírání. Zároveň také nezapáchá a ani nezpůsobuje nežádoucí skvrny, při nanesení spreje do vlasů nebo na oblečení lze snadno omýt.

 • VHODNÝ PRO MASKÉRY, KULTURISTY, TANEČNÍKY A MILOVNÍKY OPALOVÁNÍ
 • OBLAST OŠETŘENÍ: CELÉ TĚLO A OBLIČEJ
 • OKAMŽITÝ EFEKT: ANO – VELMI VYSOKÉ OPÁLENÍ
 • DÉLKA ÚČINKU: 5 DNÍ
 • DLOUHODOBÝ ÚČINEK: VELMI VYSOKÝ
 • SYSTÉM APLIKACE: SPREJ
 • METODA APLIKOVÁNÍ: SPREJ + PĚNOVÉ RUKAVICE
 • DHA 10 %

 

 


TAN EXTENDER SCRUB - PEELING NA TĚLO PŘED SAMOOPALOVÁNÍM

tan-extender-scrubPeeling Tan extender scrub je vyroben z prášku z kokosových skořápek. Jeho cílem je obnovit jas a transparentnost pokožky, jemně odstranit odumřelé buňky, zbavit pokožku nečistot a připravit ji na dokonalé opálení formou nástřiku. Díky obsahu argininu je výsledné opálení intenzivnější, celistvější a déletrvající. Přítomný olivový olej zanechává pokožku jemnou a dostatečně hydratovanou. Peeling Tan extender scrub je zcela přírodní a tak bezpečný pro Váš organismus.

 • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ: PEELING PŘED SAMOOPALOVÁNÍM
 • OBLAST OŠETŘENÍ: CELÉ TĚLO A OBLIČEJ
 • OKAMŽITÝ EFEKT: ANO – STŘEDNÍ ÚČINEK
 • DLOUHOTRVAJÍCÍ EFEKT: VYSOKÝ
 • SYSTÉM APLIKACE: GEL