Go to Top
[metaslider id=8485639 restrict_to=home]

Prodloužené vlasy vám dodají sebevědomí

Která z žen neřeší své vlasy? Která je spokojená? Ta, co má dlouhé uvažuje o krátkých, ta co má jemné, chce vlnité, ta, co je má od přírody zvlnité je denně žehlí a ta co je má krátké, chce dlouhé. Naštěstí dnešní doba má už na vše řešení. I na to, že jsou vaše vlasy krátké, příliš jemné a bez objemu! Když už nepomůžou potravinové, kosmetické doplňky ani babské rady, tak je tu jednoduché řešení - prodloužení vlasů. A nebo jednoduše přeskočte vyhazování peněz za potravinové doplňky a zajděte na prodloužení vlasů rovnou. Prodloužení vlasů si může dovolit každá žena.

Prodloužené vlasy - proč a jak?

Dlouhé vlasy byly, jsou a vždy budou symbolem ženství. Takže pokud vaše vlasy nerostou podle vašich představ a požadovaná délka je stále v nedohlednu, lze s tím něco dělat. Prodloužení vlasů a zahušťování vlasů váš problém jednoduše vyřeší. Nyní si můžete vybrat jak vlasy chcete dlouhé, jaký chcete objem, jaký odstín, jaké typy vlasů a jakou metodou se aplikují.

Přestože je prodlužování vlasů už velmi rozvinutý obor, přesto přetrvávají názory, že prodlužování vlasů ničí vaše vlasy. Toto tvrzení platí pouze pokud aplikuje vlasy nezkušený kadeřník  nebo pokud se o prodloužené vlasy nestaráte dle doporučení.  

  • Neprodlužujte si vlasy sama! Snadné to rozhodně není a za vším vězí především praxe!
  • Nejprve využijte naši konzultaci, která je ZDARMA a kde spolu vybereme délku, odstín a metodu prodloužení vlasů.
  • Poradíme vám i několik tipů, jak se o vlasy starat, jaké používat hřebeny a kosmetiku.
  • Vše můžete koupit přímo na místě v našem salonu - např.kartáč na prodloužené vlasy nebo vlasovou kosmetiku na prodloužené vlasy Tec Italy.
  • Poškozené prodloužené vlasy jsou odrazem nesprávné péče a nedodržení našich rad.

 

Metody prodlužování vlasů

Dnes už si můžete vybírat, jakou metodou budou prodlouženy vaše vlasy. Pryč jsou už nešetrné metody, které mohly mnohdy poškodit vaše vlasy. V našem salonu využíváme nejčastěji vlasové pásky - velmi šetrná metoda. Pouze se pomocí pásek vlasy přilepí na vaše a zataví zlehka žehličkou. Při sundávání se používá speciální odstraňovač, takže lepící páska na vlasech nezůstane a odstraňovač nepoškodí vaše vlasy.  Další velmi šetrnou - dovolili bychom se říci, že nejšetrnější - je keratin za studena, která připevňuje spoje pomocí ultrazvuku. Příbuznou metodou je prodlužování vlasů keratinem za tepla, ale ten zatěžuje vlasy tepelnou úpravou, kdy se zatavují keratinové spoje do vašich vlasů. A šetrná je i metoda ExtendMagic, která pracuje se speciálním přístrojem a ten umí opět velmi šetrně upevnit spojíky do vašich vlasů. V oboru prodlužování vlasů se stále používají metody jako je microtubes, microring, nanoring, našívání pásů apod., ale tyto metody my považujeme za zastaralé a nešetrné. Zkrátka není stěžejní jen výsledek, ale i způsob, jak ho dosáhnout. K tomu je třeba i pracovat s kvalitními vlasy, jimiž jsou rozhodně středoevropské vlasy, případně východoevropské vlasy. S těmito vlasy pracujeme v našem salonu, s jinými ne, protože ty nejsou tak kvalitní a vhodné pro naše klientky. Všechny vlasy, s kterými prodlužujeme vlasy, jsou 100% lidské a jsou doložené certifikátem kvality. 

            

Prodloužené vlasy už dávno nenosí pouze celebrity, nyní si je může dovolit každá žena a bez nežádoucích následků! Už prostě nemusíte jen snít o tom, jak se podobáte té a té modelce, ale můžeme zapracovat na tom, aby se to stalo realitou.

Leave a Reply